9. Tóny cest (Tempo di vlak a žranice) - červen 2001

 

            Léto je už málem na spadnutí a nám dneškem končí hraní pod střechami kulturních domů a zítřkem nastává čas hraní na festivalech, u ohňů a nebo jen tak někde pod širým nebem.

            Zítra totiž jedeme na Farmu Bolka Polívky do Olšan, kde budeme vystupovat na „Portování u Bolka“. Příští týden jsme pozvaní do nedalekých Klimkovic na akci nazvanou „Klimkovické kytarobití“, takže pro ty z vás, kteří si rádi poslechnete muziku venku a neradi jezdíte příliž daleko, je to možnost jak strávit sobotní odpoledne. Jako host tam vystoupí Wabi Daněk s Milošem Dvořáčkem. Mimo to nás ještě čeká spousta pěkných akcí a zážitků, Porta v Plzní, Zahrada v Náměšti na Hané, výroční oheń T.O. Žlutý kvítek, Jesenický nugget, Festival na pomezí, Jihočeské zpívání spojené se sjížděním Lužnice, Mohelnický dostavník a spousty vandrů a probdělých nocí. Prázdniny však pro nás nejsou jen festivaly, ale hlavně se už moc těšíme na jahody, maliny, borůvky, koupání a jiné radosti, které sebou přináší léto.

            No a pokud se nám s vámi, během této doby, nezkříží naše cesty, tak se určitě  uvidíme tady v kulturním domě Gama, kde se určitě s příchodem podzimu rádi zpátky uchýlíme.

            Prozatím vám tedy přejeme príma večer a príma léto.

                                                                Za Tempo di vlak  

                                                                                                Cowboy

 

Listek23.jpg (11635 bytes)

Zajíc vynáší nespokojeného diváka ze sálu.