58. Tóny cest -  Přátelé - duben 2006

 

U Tempa di vlak:

Připravte se na velkou rozlučku a velké zahájení.

Možná, že už to někdo víte a tato informace vás nepřekvapí, ale myslím, že většina bude koukat stejně, jako jsme koukali my. Zářiové Tóny cest s pořadovým číslem 60 budou v budově na Hornopolní ulici poslední. Podle informací KD Gama bude budova prodána a KD se bude stěhovat do nedaleké školy na ulici Gen. Píky. V současné době byly již započaty práce na novém sálu v areálu školy. A co z toho plyne? To my zatím ještě nevíme. Jisté je to, že budeme pokračovat tak dlouho, dokud nepřestanete Tóny navštěvovat. A proto, že máme Tóny cest rádi, budeme se snažit, aby vás vždycky přišlo co nejvíce. Vezmeme tedy po šesti letech tuto změnu jako nový začátek, určitě něco vymyslíme.

Hned pro příště máte dva neobvyklé důvody Tóny cest navštívit:

  1. V září společně s BG-stylem se důstojně rozloučíme se starým KD Gama a připravíme pro vás tolik oblíbený trampský raut.
  2. V říjnu slavnostně zahájíme nové Tóny cest, které budou ještě tónovatější než Tóny poslední. Takže není nad čím přemýšlet.

A ještě poslední poznámka - pokud nám neprodají hrad, v červnu se zde vždycky sejdeme.

Teplý a suchý večer plný zážitků vám přeje za Tempo di vlak Bruml

 

                               

Kapela Přátelé z Olomouce potvrzuje pravidlo kvalitní folkové a trampské hudby na olomoucku a jak jsme sami poznali, jsou to také neúnavní tahouni a příjemní společníci trampských posezení.